
“Kennismaken met Numbers op de MacBook”
Er staat iets heel nieuws in de stijgers: de nieuwe kleine cursus: “Kennismaken met Numbers op de MacBook”! Dat gaat gebeuren op 2 dinsdagmiddagen van 14.00-16.15 uur: De data zijn inmiddels bekend: 13-02-2024 en 27-02-2024. De inschrijving is geopend en de helft van het maximale aantal deelnemers is al bereikt.
In deze basiscursus maken we kennis met het rekenprogramma Numbers op de MacBook. Het programma heeft voordelen: het is van Apple, het is simpeler te bedienen en het is gratis.
“Kennismaken met Numbers op de MacBook” – omschrijving
Hoe zit het programma in elkaar? Wat is het verschil tussen Excel en Numbers? Wat zijn tabellen? Hoe maak je formules? De gebruikers-interface, hoe zit het daar mee? Hoe zit het met opmaak? In twee middagen komen al deze onderwerpen aan bod. Neem dus je MacBook mee! Het meenemen van een iPad raad ik af want de bediening van Numbers binnen iOS is toch fors anders, vandaar.
Het is mijn ervaring dat veel mensen het grote en uitgebreide Excel niet nodig hebben. Na deze basiscursus heb je een beeld gekregen van deze handige Apple-app en kan je jouw eerste Numbers-spreadsheet gaan maken!
Meer informatie?
- Zie hier de details van de cursussen
- Bel voor het inschrijven enz. naar de Volksuniversiteit: (06) 83 94 72 26
- Bel voor inhoud en andere vragen naar Tom Berends: (06) 49 88 79 36
“Meer met mijn Mac”
De Volksuniversiteit Wageningen heeft mij gevraagd om in het voorjaar van 2024 weer de bekende “Meer met mijn Mac!”-cursus te geven. Het gaat dan om 4 middagen van 14.00-16.15 uur. De data zijn 05-03-2024 / 12-03-2024 / 19-03-2024 / 26-03-2024. Ik heb er al weer zin in!
“Meer met mijn Mac” – omschrijving
Door middel van heel veel tips en trucs ga je het gebruik van jouw Apple computer op een hoger plan brengen! Alles wordt duidelijk, rustig en gestructureerd uitgelegd en gedemonstreerd. Je krijgt thuis de beschikking over de onderwerpen en de bijbehorende stappen-plannetjes. Samen met je eigen aantekeningen, kun je thuis rustig aan de slag. Je hoeft geen opdrachten tijdens de cursusmiddag uit te voeren. Een Mac meenemen naar de cursus is dus ook niet nodig. Je gaat o.a. leren over beveiliging, bestandsbeheer, handiger werken, synchronisatie, foto’s organiseren, wachtwoorden, iCloud, er komt echt heel veel aan bod! Door te weinig kennis en zelfvertrouwen, gaan mensen vaak onhandiger werken. Daar gaan we dus wat aan doen!
Meer informatie?
- Zie hier de details van de cursussen
- Bel voor het inschrijven enz. naar de Volksuniversiteit: (06) 83 94 72 26
- Bel voor inhoud en andere vragen naar Tom Berends: (06) 49 88 79 36